PROMOSYON ÜRÜNLER
  • HT Promosyon, ön sipariş ve iletişim formunda kullanıcılardan ad-soyad, firma unvanı, telefon, e-mail, adres ve ödeme şekli bilgilerini istemektedir. 
  • Kullanıcıların www.ht-promosyon.com sitesi üzerinden yukarıda belirtilen kişisel bilgilerini, Gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü kişi veya firmalara açıklanmayacak ve hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.
  • Kullanıcının  istenilen bilgileri, sadece kişilere mail veya telefon yolu ile geri dönülmesi ve yeni haberlerin mail adreslerine gönderilmesi amacıyla kullanılacaktır.
  • HT Promosyon, kullanıcıların kişisel bilgilerini kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  • HT Promosyonnun, yeterli ve gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.ht-promosyon.com sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, HT Promosyonun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • HT Promosyon, kullanıcıların www.ht-promosyon.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bu bilgiler kişisel bilgileri içermemekte, sadece istatistik ile ilgili bilgi toplama amacını taşımaktadır. Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Kullanıcılar, ön sipariş veya iletişim formundaki kişisel bilgilerini tekrar ön sipariş veya iletişim formunu doldurarak değiştirebilirler. E-bülten kısmında ise kayıt ettikleri mail adresini tekrar yazarak e-bülten üyeliklerini iptal edebilirler. Kullanıcılar E-bültende kayıtlı mail adreslerini değiştirmek isterlerse ilk önce eski maillerini yazarak iptal işlemini yapması ve baştan yeni mail adreslerini yazarak yeni kayıt işlemi yapmaları gereklidir. 
  • HT Promosyon, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.ht-promosyon.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri, www.ht-promosyon.com sitesinde yayınlandığı tarih itibari ile yürürlülüğe girer.
  • Gizlilik politikası en son 08.11.2018 tarihinde gözden geçirilerek, yayınlanmıştır.

 

Matbaa & Dijital Baskı
digibaski
Kartvizit
Broşür
Broşür
Magnet
Magnet
Antetli Kağıt
Antetli Kağıt
Cepli Dosya
Cepli Dosya
Folyo Baskı
Folyo Baskı
Branda Baskı
Branda Baskı
Dekota Üzeri Folyo Baskı
Dekota Üzeri Folyo Baskı
One Way Vision
One Way Vision
Rollup
Rollup
Kanvas Tablo
Kanvas Tablo